Cześć!

Zapraszam Cię na nowy odcinek podcastu, w którym rozpoczynam cykl poświęcony automatyzacji testów. Na pierwszy ogień idzie wyjaśnienie, czym w ogóle automaty są i czym różnią się od tradycyjnych manualnych testów. Poniżej znajdziesz odcinek w formie video, a na samym dole odtwarzacz w wersji audio.

Test automatyczny i manualny. Czym się różnią?

Pierwszy raz użyłem nieco bardziej formy #video, teraz nie tylko moja facjata świeci Wam w oczy, ale także kawałek prezentacji – powinno być nieco łatwiej przyswajać niektóre rzeczy. Wiadomo, wielu z nas to wzrokowcy! 👀

W tej pod-serii odcinków właśnie takiej formy będę się trzymał, mając jednak na uwadze, że to jest #podcast, więc mówić będę tak, by dało się zrozumieć jak najwięcej bez podglądu.

Zapraszam na YT i platformy streamingowe. Na YouTube powstała playlista, w której będę umieszczał filmy związane właśnie z tematem „Testera Automatyzującego” – docelowo to będzie takie „Od zera do kogoś kto ogarnia jak zaplanować, zaprojektować i zaimplementować testy zarówno dla API, jak i GUI, jako wstęp do dalszego rozwoju we własnym zakresie”. Będzie dużo przydatnej wiedzy :-).